POSPAY ONLINE

Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!

POŁĄCZENIE Z CRK
Pospay Online zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Komunikacja z CRK za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM jest uwzględniona w koszcie abonamentu.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE
Pospay Online, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

MINIMUM FORMALNOŚCI
Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!

MOBILNOŚĆ
Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay Online może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

BLUETOOTH
Pospay Online ma możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym.

ATRAKCYJNA CENA
Kupujesz tylko drukarkę, natomiast terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie tylko zapłacisz mniej, ale przede wszystkim nie będziesz się przejmował aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami.

GWARANCJA
Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

WYGODA
Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga – niewiele ponad pół kilograma. Pospay Online jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.

E-SERVICE
Płatności realizowane za pomocą Pospay Online obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Dzięki eService masz pewność, ze wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problemów. Więcej informacji na stronie: www.eservice.pl

ZWIĘKSZAMY OBROTY OD RĘKI
Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay Online to znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych.

Pospay Online to również niezwykle przydatne urządzenie fiskalne dla wszystkich tych, których biznes opiera się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i jakość obsługi klienta oraz wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay Online sprawdzi się znakomicie.

 

DANE TECHNICZNE

Wersja urządzenia                   ONLINE
Pamięć chroniona                   karta micro SDHC – 4 GB
Komunikacja z CRK                 modem GSM, WiFi

BAZY DANYCH

Stawki VAT                              (A…G)
Liczba PLU                              4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Nazwa towarów                      80
Kasjerzy                                    8
Formy płatności                     16
Rabaty / narzuty                     16
Jednostki miary                      40
Klawisze skrótu                       20
Grupy towarowe                      32

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Typ mechanizmu drukującego termiczny “drop in” – wrzuć i drukuj
Liczba znaków w wierszu        do 40
Szerokość papieru                    57 mm
Długość rolki papieru               14 m

WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz operatora            4” TFT, 480 x 800 pikseli
Wyświetlacz klienta                 alfanumeryczny, LCD 2 x 16 znaków

KOMUNIKACJA

Komunikacja z komputerem    Wifi/Bluetooth, modem GSM

ZASILANIE

Zasilacz                                      zasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator         Li-ion 6800 mAh (drukarka), 3050 mAh (terminal)

WYMIARY, WAGA, TEMPERATURY

Wymiary                                  15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga                                      ~0,6 kg (z papierem)