Kasy fiskalne Swarzędz, Paczkowo, Pobiedziska, Janikowo

Kasy Fiskalne

Oferujemy kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne dla Małych i Średnich Firm. Obszar naszego działania to Swarzędz, Poznań, Kostrzyn, Zalasewo, Paczkowo, Pobiedziska, Janikowo

Sprzedaż Kas Fiskalnych

Oferujemy kasy fiskalne dostosowane do Twoich potrzeb – na początku badamy dokładnie w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia a potem przygotujemy ofertę. 

Kupując u nas kasę – nie pozostajesz sam z tym sprzętem.   Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pomagamy podczas awarii.

Koszt Kasy Fiskalnej

Zadzwoń: +48 61 111 0 117

Mobile Online

Fawag lite online

Ergo Online

Posnet ergo online

Urządzenie rekomendowane do mobilnego zastosowania dla:
mechaników samochodowych, wulkanizatorów, lekarzy, prawników, małej gastronomii (food trucki, fast foody), barów, restauracji

Szczególnie polecana do małe sklepy, punkty usługowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne, warsztaty samochodowe, kwiaciarnie, butiki, punkty gastronomiczne typu fast-food itp., wyspy marketowe. Suma wszystkich zalet

Szczególnie polecamy kasę do: sklepów internetowych, piekarni, cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wysp marketowych i małych punktów gastronomicznych (fast-foody, food-trucki).

Cena netto: 1549,00 PLN
Cena netto: 1349,00 PLN
Cena netto: 1299,00 PLN

Revo Online

Bingo online

 

Bingo Max online

Revo Online widok z wagami z prawej strony
Bingo online widok z przodu

Polecamy właścicielom sklepów spożywczych, przemysłowych czy minimarketów.

Polecana szczególnie do małych sklepów i placówek handlowo-usługowych. Np.: sklepy spożywcze, sklepy przemysłowe, minimarkety, kwiaciarnie, sklepy osiedlowe, punkty usługowe, salony fryzjerskie, kosmetyczne, kosmetologiczne, pensjonaty, mała gastronomia.

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Cena netto: 1749,00 PLN
Cena netto: 1499,00 PLN
Cena netto: 1549,00 PLN

Pospay Online

Vero online

Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne  narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!

Vero to nowoczesny, kompletny i kompaktowy POS w atrakcyjnej cenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Cena netto: 1699,00 PLN
Cena netto: 1999,00 PLN

Drukarki i kasy fiskalne Swarzędz, Poznań, Kostrzyn, Zalasewo, Paczkowo, Pobiedziska, Janikowo

Kasa fiskalna ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Konstrukcja kas, podobnie jak innych urządzeń POSNET, jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie. Poszerz możliwości swojej kasy, wykorzystując ją jako nowoczesną i rozbudowaną kasowagę. Jako pierwsi wprowadziliśmy standard połączenia kasy z szalką ważącą DS1. Takie rozwiązanie umożliwia obsługę wagi bezpośrednio z klawiatury kasy. Postaw na innowacyjność – oszczędność czasu, miejsca i energii!

Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz – wrzucasz papier – zamykasz. I możesz pracować dalej.


Bez względu na to, jaką działalność prowadzisz, możesz dostosować pojemność bazy PLU do ilości towarów bądź usług, które sprzedajesz. W zależności od potrzeb na Twojej kasie ONLINE możesz zdefiniować 4000, 6000 lub 8000 nazw towarów lub usług.

  • Kasy ONLINE mogą posiadać dwa graficzne wyświetlacze, dzięki czemu zoptymalizowaliśmy czytelność prezentowanych informacji. Dodatkowo wydzieliliśmy pole przeznaczone na wyświetlanie wskazań z wagi. Zarówno klient, jak i sprzedający na bieżąco otrzymują pełną informację o zakupach.
  • Kasy ONLINE mogą występować w wersje z modemem GPRS wyposażone są w kartę SIM z uruchomioną usługą przesyłu danych, na okres 36 miesięcy. Uruchomienie karty/usługi nie wymaga dodatkowych formalności, ani czynności, następuje automatycznie, tuż po inicjalizacji przesyłu danych.
  • Do kasy ONLINE, dodając możliwość zintegrowania jej z szalką ważącą, współpracę z terminalem płatniczym i jednoczesne korzystanie z różnych interfejsów. Kasa posiada automatyczną obsługę skanera kodów kreskowych, co pozwala na natychmiastową sprzedaż z jego użyciem, bezpośrednio po podłączeniu.
  • Co więcej, kasa może także służyć do wideomonitorowania placówki handlowej.
  • Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić o dowolną czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik możesz samodzielnie zdefiniować zawartość np.: logo sklepu, płatna reklama dostawcy czy promocja okolicznościowa.
  • Są kasy Online, które jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Takoż nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!
  • Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu kasa Online może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!
  • W kasach Online jest możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym.
  • Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania
  • Są kasy który współpracują z dedykowaną – dla kas fiskalnych – wagą elektroniczną DS1. Tarowanie i zerowanie szalki ważącej wprowadzane jest z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. Wagi DS1 występują w rożnych wersjach kolorystycznych (takich samych jak obudowa kasy).

Dodatkowym atutem kasy jest możliwość obsługiwania terminala płatniczego. Ponadto, do urządzenia możesz podłączyć m.in.: wybrany skaner, szufladę kasjerską, itp. Kasę ONLINE możesz kupić w wersji z silikonową klawiaturą, która uchroni Twoje urządzenie przed zabrudzeniami i zachlapaniami. Podświetlana klawiatura dodatkowo ułatwi korzystanie z kasy bez względu na jakość oświetlenia i aranżację wnętrza. Mechanizm drukujący paragony w kasie został zabudowany tak, aby nie dostawały się do niego zanieczyszczenia i okruch

W nagłówku i stopce każdego paragonu, lub innego wydruku z kasy, możesz zamieścić dowolną, czarno-białą grafikę używając programu Posnet Grafik. Za jego pomocą samodzielnie wgrasz np. logo sklepu lub ofertę promocyjną czy reklamę. Znajdziesz tu i wygodnie zakupisz kasy fiskalne, drukarki fiskalne, programy dla firm oraz inne części składowe fiskalnego systemu komputerowego dla Twojej firmy czy restauracji. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego sprzętu i oprogramowania. Jednocześnie wszystkie drukarki oraz kasy fiskalne sklep oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie zapomnieliśmy także o różnorodności, dlatego znajdziesz tu drukarki fiskalne, kasy oraz oprogramowanie o różnej specyfice. Dzięki temu odnajdziesz tu rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Jeżeli masz jakieś pytanie lub wątpliwości, jeśli chodzi o drukarki fiskalne chętnie pomoże.


Kasy fiskalne służą do rejestrowania obrotu detalicznego, są urządzeniami samodzielnymi, w przeciwieństwie do drukarek fiskalnych, które podłączamy do komputerów z oprogramowaniem sprzedażowym. W naszej firmie zostaniesz obsłużony kompleksowo, oprócz zakupu kasy fiskalnej online otrzymasz pomoc również we wdrożeniu programu, jak i podczas procesu fiskalizacji.

Nasza firma to wygodny sposób na szybkie zakupy drukarki fiskalnej i nie tylko, jednak nasza siedziba jest rzeczywista i zawsze możesz nas odwiedzić