Kasy fiskalne Swarzędz, Paczkowo, Pobiedziska, Janikowo

     Drukarki i kasy fiskalne Swarzędz, Poznań, Kostrzyn, Zalasewo, Paczkowo, Pobiedziska, Janikowo
     Kasa fiskalna ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Konstrukcja kas, podobnie jak innych urządzeń POSNET, jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie.
     Poszerz możliwości swojej kasy, wykorzystując ją jako nowoczesną i rozbudowaną kasowagę. Jako pierwsi wprowadziliśmy standard połączenia kasy z szalką ważącą DS1. Takie rozwiązanie umożliwia obsługę wagi bezpośrednio z klawiatury kasy. Postaw na innowacyjność – oszczędność czasu, miejsca i energii!
     Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz – wrzucasz papier – zamykasz. I możesz pracować dalej.
     Bez względu na to, jaką działalność prowadzisz, możesz dostosować pojemność bazy PLU do ilości towarów bądź usług, które sprzedajesz. W zależności od potrzeb na Twojej kasie ONLINE możesz zdefiniować 4000, 6000 lub 8000 nazw towarów lub usług.
     Kasy ONLINE mogą posiadać dwa graficzne wyświetlacze, dzięki czemu zoptymalizowaliśmy czytelność prezentowanych informacji. Dodatkowo wydzieliliśmy pole przeznaczone na wyświetlanie wskazań z wagi. Zarówno klient, jak i sprzedający na bieżąco otrzymują pełną informację o zakupach.
     Kasy ONLINE mogą występować w wersje z modemem GPRS wyposażone są w kartę SIM z uruchomioną usługą przesyłu danych, na okres 36 miesięcy. Uruchomienie karty/usługi nie wymaga dodatkowych formalności, ani czynności, następuje automatycznie, tuż po inicjalizacji przesyłu danych.
     Do kasy ONLINE, dodając możliwość zintegrowania jej z szalką ważącą, współpracę z terminalem płatniczym i jednoczesne korzystanie z różnych interfejsów. Kasa posiada automatyczną obsługę skanera kodów kreskowych, co pozwala na natychmiastową sprzedaż z jego użyciem, bezpośrednio po podłączeniu.
     Co więcej, kasa może także służyć do wideomonitorowania placówki handlowej.
     Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić o dowolną czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik możesz samodzielnie zdefiniować zawartość np.: logo sklepu, płatna reklama dostawcy czy promocja okolicznościowa.
    Są kasy Online, który jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Takoż nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!
     Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu kasa Online może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!
     W kasach Online jest możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym.
      Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania
      Są kasy który współpracują z dedykowaną – dla kas fiskalnych – wagą elektroniczną DS1. Tarowanie i zerowanie szalki ważącej wprowadzane jest z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. Wagi DS1 występują w rożnych wersjach kolorystycznych (takich samych jak obudowa kasy).
     Dodatkowym atutem kasy jest możliwość obsługiwania terminala płatniczego. Ponadto, do urządzenia możesz podłączyć m.in.: wybrany skaner, szufladę kasjerską, itp.
     Kasę ONLINE możesz kupić w wersji z silikonową klawiaturą, która uchroni Twoje urządzenie przed zabrudzeniami i zachlapaniami. Podświetlana klawiatura dodatkowo ułatwi korzystanie z kasy bez względu na jakość oświetlenia i aranżację wnętrza. Mechanizm drukujący paragony w kasie został zabudowany tak, aby nie dostawały się do niego zanieczyszczenia i okruch
     W nagłówku i stopce każdego paragonu, lub innego wydruku z kasy, możesz zamieścić dowolną, czarno-białą grafikę używając programu Posnet Grafik. Za jego pomocą samodzielnie wgrasz np. logo sklepu lub ofertę promocyjną czy reklamę.
     Znajdziesz tu i wygodnie zakupisz kasy fiskalne, drukarki fiskalne, programy dla firm oraz inne części składowe fiskalnego systemu komputerowego dla Twojej firmy czy restauracji. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego sprzętu i oprogramowania. Jednocześnie wszystkie drukarki oraz kasy fiskalne sklep oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie zapomnieliśmy także o różnorodności, dlatego znajdziesz tu drukarki fiskalne, kasy oraz oprogramowanie o różnej specyfice. Dzięki temu odnajdziesz tu rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Jeżeli masz jakieś pytanie lub wątpliwości, jeśli chodzi o drukarki fiskalne chętnie pomoże.
     Kasy fiskalne służą do rejestrowania obrotu detalicznego, są urządzeniami samodzielnymi, w przeciwieństwie do drukarek fiskalnych, które podłączamy do komputerów z oprogramowaniem sprzedażowym.
     W naszej firmie zostaniesz obsłużony kompleksowo, oprócz zakupu kasy fiskalnej online otrzymasz pomoc również we wdrożeniu programu, jak i podczas procesu fiskalizacji.
      Nasza firma to wygodny sposób na szybkie zakupy drukarki fiskalnej i nie tylko, jednak nasza siedziba jest rzeczywista i zawsze możesz nas odwiedzić

Mobile Online

Urządzenie rekomendowane do mobilnego zastosowania dla: mechaników samochodowych, wulkanizatorów, lekarzy, prawników, małej gastronomii (food trucki, fast foody), barów, restauracji. Suma wszystkich zalet
1549,00 PLN
  • POSNET Mobile Online widok z lewej strony
  •  
Mobile Online

Fawag Lite Online

Szczególnie polecana do małe sklepy, punkty usługowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne, warsztaty samochodowe, kwiaciarnie, butiki, punkty gastronomiczne typu fast-food itp., wyspy marketowe. Suma wszystkich zalet
1349,00 PLN
  • Fawag Lite Online widok z prawej strony
Fawag Lite Online

Ergo Online

Szczególnie polecamy kasę do: sklepów internetowych, piekarni, cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wysp marketowych i małych punktów gastronomicznych (fast-foody, food-trucki). Suma wszystkich zalet
1299,00 PLN
  • Posnet ergo online
Ergo Online

Revo Online

Polecamy właścicielom sklepów spożywczych, przemysłowych czy minimarketów. Suma wszystkich zalet
1749,00 PLN
  • Revo Online widok z wagami z prawej strony
Revo Online

Bingo Online

Polecana szczególnie do małych sklepów i placówek handlowo-usługowych. Np.: sklepy spożywcze, sklepy przemysłowe, minimarkety, kwiaciarnie, sklepy osiedlowe, punkty usługowe, salony fryzjerskie, kosmetyczne, kosmetologiczne, pensjonaty, mała gastronomia. Suma wszystkich zalet
1499,00 PLN
  • Bingo online widok z przodu
Bigo Online