Kasy fiskalne Swarzędz, Kostrzyn, Zalasewo

NANO II ONLINE

Przeznaczenie Małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1550 PLN netto
NANO II ONLINE

NANO II ONLINE GSM24

Przeznaczenie Małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1750 PLN netto
NANO II ONLINE GSM24

NANO ONLINE

Przeznaczenie Małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1490 PLN netto
NANO ONLINE

ONE ONLINE

Przeznaczenie Małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1990 PLN netto
ONE ONLINE

ONE ONLINE GSM24

Przeznaczenie Małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
2190 PLN netto
ONE ONLINE GSM24

NEXT ONLINE

Przeznaczenie Wszystkie punkty handlowe i usługowe Suma wszystkich zalet
2390 PLN netto
NEXT ONLINE

MALA ONLINE

Przeznaczenie Małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1490 PLN netto
MALA ONLINE

LINK ONLINE

Przeznaczenie Małe, średnie, duże i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1490 PLN netto
LINK ONLINE

LINK ONLINE GSM24

Przeznaczenie Małe, średnie, duże i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1690 PLN netto
LINK ONLINE GSM24

SENTO ONLINE

Przeznaczenie Małe, średnie, duże i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe Suma wszystkich zalet
1790 PLN netto
SENTO ONLINE

Kasy fiskalne
       Czym są kasy fiskalne ?
       Są to urządzenia, które rejestrują sprzedaż zgodnie z obowiązkiem fiskalizacji. Sposób ich działania określają rozporządzenia o kasach rejestrujących i ustawa VAT. Urządzenia te służą do sprzedaży w małych punktach handlowo-usługowych, gdzie nie stosuje się komputera. Kasy fiskalne obsługiwane są ręcznie z klawiatury lub ekranu dotykowego urządzenia.
       Kasy posiadają funkcjonalności ułatwiające obsługę sprzedaży. Do takiej kasy można podłączyć terminal płatniczy, wagę sklepową, czytnik kodów, szufladę. Kasy fiskalne sprawdzają się w małych punktach handlowych. Kasa fiskalna to również naturalny wybór w przypadku różnego usług np. dla lekarza, fryzjera, kosmetyczki.
       Jak działają kasu fiskalne?
       Na samym wstępie pochylmy się nad sposobem funkcjonowania klasycznych kas z kopią elektroniczną. Pozwala to lepiej zrozumieć, jak działa kasa fiskalna online. Podstawową funkcją każdego urządzenia fiskalnego jest rejestrowania obrotu oraz podatku dochodowego i podatku VAT, pochodzących ze sprzedaży detalicznej. Stąd poprawną i najczęściej stosowaną w aktach prawnych nazwą jest „kasa rejestrująca” lub „urządzenie rejestrujące”. 
       Wszystkie informacje zapisywane są w pamięci fiskalnej, oraz podsumowane z końcem każdego dnia sprzedaży, podczas wykonywania raportu dobowego. W wykonanym raporcie dobowym nie można wprowadzić żadnych zmian. W związku z tym informacje o danym dniu sprzedaży zostają na stałe zapisane w pamięci wewnętrznej urządzenia. Ponadto jest to dokument przedkładany pracownikowi Urzędu Skarbowego podczas kontroli.
       Kasy fiskalne online – dlaczego są potrzebne?
       Tak jak zostało napisane, ewidencja prowadzona na klasycznym urządzeniu z kopią elektroniczną jest kontrolowana między innymi przez wykonywanie raportów dobowych i miesięcznych. Każda kontrola wymaga więc fizycznej obecności pracownika Urzędu Skarbowego, co wpływa negatywnie na częstotliwość ich wykonywania. Prowadzi również prostą drogą do nadużyć i przestępstw podatkowych, a także bujnego rozwoju szarej strefy.
       I tutaj właśnie wkracza kasa fiskalna online. Jak działa to urządzenie? Dlaczego pomaga ograniczyć szarą strefę? Czym różni się od tradycyjnych urządzeń z kopią elektroniczną?
       Kasa fiskalna online – jak działa?
       Podstawową różnicą pomiędzy tradycyjną kasą fiskalną a kasą online jest to, że urządzenie online komunikuje się z podmiotami nadzorczymi zdalnie. Odbywa się to bez udziału użytkownika kasy. Kasa rejestruje na bieżąco wszelkie dane dotyczące sprzedaży, takie jak paragony fiskalne, wydruki niefiskalne, raporty dobowe lub informacje o przeglądach i przekazuje je bezpośrednio odpowiednim organom.
       Wszelkie informacje trafiają do CRK, czyli Centralnego Repozytorium Kas, którym zarządza Szef Krajowej Administracji Skarbowej. Pochodzą one od podatników posiadających kasy online i pozwalają w związku z tym na zdalne wykrycie nieprawidłowości, sprawne ograniczanie szarej strefy, a także gromadzenie danych do późniejszych analiz. 
       Sposób komunikacji z CRK jest jedną z najważniejszych cech, jakie posiada kasa fiskalna online. Jak działa taka komunikacja? Do jej przeprowadzenia konieczne jest łącze internetowe, przez które dokonuje się transfer danych, zgodnie z określony harmonogramem (zazwyczaj co 2 godziny). Dlatego na rynku istnieją urządzenia wykorzystujące w tym celu WiFi, Ethernet, GPRS lub rozwiązanie NetShare, gdzie kasa online jest na stałe podłączona do komputera. 
       Kasy tradycyjne, a kasy online – szczegóły
       Ze zdalnej komunikacji z CRK i podłączenia do internetu wynikają również inne zmiany. Kasy online aktualizują swoje oprogramowanie automatycznie, pozyskując je ze strony producenta. Nieco inaczej wygląda też proces potwierdzenia fiskalizacji, gdy podlega jej kasa fiskalna online. Jak działa w takim przypadku serwisant? Generuje pierwszy raport dobowy, ale nie ma on postaci papierowej a elektroniczną. Dokument kieruje się automatycznie do CRK i jest wystarczającym potwierdzeniem fiskalizacji. Oznacza to, że nie wymaga przedkładania w Urzędzie Skarbowym żadnych dodatkowych pism i zaświadczeń, jak w przypadku urządzeń tradycyjnych. 
       Poza wymienionymi wyżej zmianami kasa fiskalna online działa jak urządzenie tradycyjne, ponieważ jej obsługa jest niemalże identyczna. W związku z tym największe zmiany zaszły w dodaniu kasie pewnej automatycznej samodzielności, która nie wymaga uwagi użytkownika i uczenia się całkiem nowego systemu pracy. 
       Mały kasy online to wszechstronny kasy, dedykowany zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Kasy fiskalne w ofercie NOVITUS, który jednocześnie obsługują komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.
       Niewielkie gabaryty i ergonomia •Małych kas online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy.
       Kasa NOVITUS online intuicyjna w obsłudze • pomimo bardzo bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. funkcja obsługi wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp.
       Kasa może komunikować się m.in. z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. Kasy NOVITUS online mają możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.
       NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.
       Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomocą protokołu ECR-EFT narzuconego przez przepisy dla kas fiskalnych Online’owych. Pracuje też z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzystaniem protokołu Novitus EFT-POS. Pozwala również na współpracę z terminalami przenośnymi typu MPos.
       Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie – Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!
       Są kasy NOVITUS online, na której zmożesz skonfigurować dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy jak z każdego innego tabletu, surfuj po Internecie, oglądaj Youtube i słuchaj muzyki, używaj narzędzi systemu Android – zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz. Na urządzeniu można zainstalować także dodatkowe aplikacje sprzedażowe, przeznaczone np. dla gastronomii.
       Kasy posiadają wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Obsługuje sieć LAN oraz moduły WiFi, Bluetooth i modemy GSM. Port LAN w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z Internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Można wydzielić i odseparować komunikację z CRK do odrębnego kanału, równolegle używając pozostałych do innych celów.
       Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty – użytkownik ma stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.
       Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie de jakich kas daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kas, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.
       Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Wrzucasz rolkę, pracujesz natychmiast. Nie zrywaj papieru, obcinacz zrobi to za Ciebie.
       Kasę mogą prowadzić kontrolę stanów magazynowych sprzedawanych towarów, posiadają funkcję „sprawdzarki cen”, wykonania przeceny towarów. Do sprzedawanych towarów można dołączyć dodatkowy opis towaru z wcześniej zaprogramowanych w bazie lub podany z klawiatury podczas sprzedaży.
       Aby klienci nie zapomnieli gdzie kupili towar kasy NOVITUS online dają możliwość wykorzystania paragonów na potrzeby reklamy swojej firmy. Pozwala na drukowanie logo graficznego w nagłówku oraz grafiki w stopce paragonu. Użytkownik może zadecydować, czy logo graficzne ma się drukować na każdym wydruku, czy tylko na paragonach fiskalnych. Umieszczaj swoje logo w postaci graficznej, dane kontaktowe, czy też adres sklepu internetowego na każdym z nich. Zyskujesz również możliwość wydruku bezpośrednio na kasie : biletów, kuponów rabatowych, informacji o promocjach, potwierdzeń na opakowania zwrotne, okolicznościowych zwrotów. Możesz również stworzyć swoją dowolną propozycję wydruku.
       Doradzamy w wyborze urządzenia fiskalnego
       Nie wiesz które urządzenie będzie dla ciebie najlepsze, to służymy pomocą. Czekamy na twój telefon, Zaproponujemy Ci najlepsze urządzenie do profilu Twojej działalności. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Zaskoczy cię duży wybór kas fiskalnych. U nas możesz zamówić wizytę wykwalifikowanego specjalisty od kas fiskalnych. Doradzimy, przeszkolimy i przygotujemy urządzenie do pracy.
       Atuty naszej oferty
       Fachowo doradzamy w wyborze urządzenia pod konkretną działalność;
       Dowozimy na miejsce instalacji, konfigurujemy, wdrażamy i szkolimy z obsługi urządzenia;
       Fiskalizujemy i przygotowujemy dokumentację do Urzędu Skarbowego;
       Świadczymy pomoc posprzedażną, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (naprawy i przeglądy okresowe);
       Oferujemy usługi opieki umownej nad urządzeniami, w tym gwarantujące dostępność serwisu w godzinach pracy klienta.